Özel Öğretim Kursu Hastane Caddesi Şubesi

2004 yılında kendini başarılı nesiller yetiştirmeye adamış eğitim gönüllülerinin imzası ile kurulan İdeal Eğitim Kurumları’nın 3. Meyvesi olan İdeal Eğitim Özel Öğretim Kursu ile karşınızda olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.

“Nesiller başarılı olduğu ölçüde mutludur.”

İdeal Eğitim Kurumları’nda temel eğitim felsefemiz; gelecek nesillerin mutluluğu için önce sevgi ve güven aşılamak, sonra ilgi ve şefkatle yoğrulmuş başarıya odaklanan öğrenciler yetiştirmektir.

Bu anlayış çerçevesinde öğretim merkezimizde; eğitim sisteminin monotonluğundan, baskısından ve ezber anlayışından uzak, sevgi ve saygı çerçevesinde disiplin ile kuşatılmış bir öğretim ortamı oluşturduk.

Öğrencilerin bireysel farklılıklarının dikkate alındığı bu güzel ortamda düşünen, öğrenmeyi öğrenen, araştıran, soran, sorgulayan, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerine sahip başarılı saygın örnekler oluşturmak amaçlanmaktadır.

Biz mutlu bir aileyiz, her yıl ailemize yüzlerce başarılı öğrenci ekleyerek büyüyoruz. Mutluluğumuzu öğrencilerimizin başarılarından alıyoruz. Sizlerin de bu başarının bir parçası olup, mutluluğumuza ortak olmanızı istiyoruz. Yıllardır binlerce öğrenciyi hedefleriyle buluşturan İdeal Eğitim Ailesinin bir ferdi olmak da bizim için en büyük mutluluk ve gurur kaynağıdır.

Bu düşünceyle, 12 yıldır bizlerle birlikte yürüyen tüm eğitim gönüllülerine, bizlere daima güvenen saygıdeğer velilerimize ve başarıları ile bizleri mutlu eden sevgili öğrencilerimize teşekkürlerimi sunuyor, nesillerimize aydınlık bir gelecek diliyorum.