Yargı Akademi

Kariyer kadrolara atanabilmek için önünüzde önemli bir aşama bulunmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarının hemen birçoğu, her yıl ihtiyaçları olan personel alımlarını, adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı’nda gösterdikleri başarılarını temel alarak gerçekleştirmektedir. Bu durum Kamu Personeli Seçme Sınavı’na hazırlanma sürecini oldukça önemli bir hale getirmektedir.

KPSS’de yeterli puanı almak önemlidir. Bu nedenle adayların KPSS sürecini çok iyi bilmeleri gerekmektedir.

Sizlerin sınava yargı hazırlık sürecini verimli hale getirebilmeniz için öncelikle hazırlandığınız sınavla ilgili doğru ve net bilgilere sahip olmanız esastır.

Yargı Yayınevi/Yargı Akademi Türkiye’de sınavlara hazırlık ve akademik kariyer edinme sürecinde bulunan tüm öğrencilere oluşturmakta olduğu sınav odaklı yayınları, akademik ve özgün öğretim sistemleriyle yardımcı olmaktadır.

“Doğru tercihler yüzünüzü güldürür” sloganıyla başladığımız günden bu yana öğrencilerimizi hayalindeki kariyer mesleklere ve memurluklara yerleştirerek yüzlerce hatta binlerce gencimizin yüzünü güldüren bir kurum olduk… 2010 yılından beri sürekli kendini yenileyen ve hızla büyüyen bir kurum olan Kayseri Yargı akademi, istikrarlı kadrosu ve yenilikçi eğitim anlayışıyla KPSS’nin her alanında DGS, ALES, SMMM, AÖF kurslarında Türkiye’nin sayılı, Kayseri’nin ise en sistemli ve güçlü kurumu olarak hizmet vermektedir.

Başarmayı amaç edinmiş öğrencilerin dün olduğu gibi bugün de en çok tercih ettiği kurum olan Kayseri Yargı Akademi bu sorumluluğun farkında olarak hep daha iyiyi hedefleyecektir.