İDEAL EĞİTİM KURUMLARI
İdeal Eğitim Kurumları Butik Şube

Hakkımızda

2004 yılında kendini başarılı nesiller yetiştirmeye adamış eğitim gönüllülerinin imzası ile kurulan İdeal Eğitim Kurumları’nın 3. Meyvesi olan İdeal Eğitim Özel Öğretim Kursu ile karşınızda olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. “Nesiller başarılı olduğu ölçüde mutludur.”

İdeal Eğitim Kurumları’nda temel eğitim felsefemiz; gelecek nesillerin mutluluğu için önce sevgi ve güven aşılamak, sonra ilgi ve şefkatle yoğrulmuş başarıya odaklanan öğrenciler yetiştirmektir.

Bu anlayış çerçevesinde öğretim merkezimizde; eğitim sisteminin monotonluğundan, baskısından ve ezber anlayışından uzak, sevgi ve saygı çerçevesinde disiplin ile kuşatılmış bir öğretim ortamı oluşturduk.

Öğrencilerin bireysel farklılıklarının dikkate alındığı bu güzel ortamda düşünen, öğrenmeyi öğrenen, araştıran, soran, sorgulayan, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerine sahip başarılı saygın örnekler oluşturmak amaçlanmaktadır.

Biz mutlu bir aileyiz, her yıl ailemize yüzlerce başarılı öğrenci ekleyerek büyüyoruz. Mutluluğumuzu öğrencilerimizin başarılarından alıyoruz. Sizlerin de bu başarının bir parçası olup, mutluluğumuza ortak olmanızı istiyoruz. Yıllardır binlerce öğrenciyi hedefleriyle buluşturan İdeal Eğitim Ailesinin bir ferdi olmak da bizim için en büyük mutluluk ve gurur kaynağıdır.

Array
Adres Köşk Mah. Mustafa Şimşek Bulvarı Hançer Sitesi C Blok No:82 Melikgazi / KAYSERİ

Bize Ulaşın

Bizlere aşağıda bulunan iletişim formunu doldurarak, kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]